mar 102013
 

Dianabol eod

Dianabol use

Is zithromax safe during breastfeeding

Piątek 22.03.2013

Benefits of testosterone supplements

http://kenwoodliquors.com/q-boldenone-250 Q-boldenone 250

Extremely low testosterone termin: pia 18:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Literacka 1 (budynek: 14, III p.)
opis:
Jak działa magia? Skąd wiedźmy czerpią swoją wiedzę i energię? Jak skutecznie rzucić urok?

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/trenbolone-h100-cycle Trenbolone h100 cycle

The best hgh to take

http://jedaware.com/winstrol-and-proviron Winstrol and proviron

termin: pia 19:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Blok dziecięcy – prelekcje (budynek: 7a)
opis:
Czy Dżibril potajemnie umawia się z Lampką na kielicha? Co czeka anioła stróża, który nieopatrznie prześpi się ze swoją podopieczną? Odpowiedzi na te pytania nie znajdziecie w Biblii, jest jednak Cathia, która postara się Wam przybliżyć reguły rządzące (za)światami Anety Jadowskiej i Mai Lidii Kossakowskiej.

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/winstrol-tabs-bulking Winstrol tabs bulking godz. 21:00 – Mroczni po mamie, cyniczni po tacie – o bohaterach i bohaterkach urban fantasy Anadrol galaxy (prelekcja) 

prowadzi: Aneta Jadowska
termin: pia 21:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Literacka 1 (budynek: 14, III p.)
opis:
George R.R. Martin pisze, że urban fantasy to bękart horroru i mystery novels. Co w takim wypadku odziedziczyli po przodkach (i kim owi przodkowie byli) bohaterowie tego gatunku? Ustalmy rysopis i profil psychologiczny postaci, zaludniający karty powieści urban fantasy.

Winstrol dosage injectable godz. 22:00 – Kto jeszcze pisze opowiadania? (panel dyskusyjny)

prowadzi: Marcin Zwierzchowski
termin: pia 22:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Aula 2 (budynek: 14, II p.)
opis:
Od jakiegoś czasu słyszy się o zmierzchu krótkiej formy. Czy współczesne opowiadania nie dorównują klasykom? Dlaczego uznani pisarze coraz rzadziej je tworzą? Co początkującym twórcom może dać praca nad krótkim tekstem? Czy opowiadania przetrwają?
Na pytania Marcina Zwierzchowskiego odpowiedzą Agnieszka Hałas, Aneta Jadowska, Michał Cetnarowski, Łukasz Orbitowski i Maciej Parowski.

 

 

 

Sobota 23.03.2013

 

http://lindasfinefoods.com/winstrol-tren-e-cycle Winstrol tren e cycle godz. 12:00 – Jak zostać sławnym, choć niekoniecznie bogatym, czyli bądź seryjnym, zalicz groupies (prelekcja)

prowadzi:  Aneta Jadowska
termin: sob 12:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Literacka 1 (budynek: 14, III p.)
opis:
Fenomen seryjnych zabójców, jako postaci kultowych. Co sprawia, że w Ameryce stają się celebrytami? Czy w Polsce łatwo zostać seryjnym zabójcą i czy można liczyć na groupies? Spróbujmy odpowiedzieć na te i inne pytania na przykładzie przypadków realnych i nierealnych.

 

 

Niedziela 24.03.2013

 

Anavar dianabol dosage 11:00 – Aneta Jadowska – autografy (11:30-11:50)

termin: nd 11:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Autografy (budynek: 14, III p.)
opis:
Aneta Jadowska będzie podpisywała książki oraz rozmawiała z czytelnikami.

Can chronic bv affect clomid use godz. 12:00 – Archetyp bohatera, czyli czy wszystko już było? (panel dyskusyjny)

prowadzi: Jeremiasz „Jerry” Bremer
termin: nd 12:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Aula 2 (budynek: 14, II p.)
opis:
Według Georgesa Poltiego cała literatura świata, od początku swego istnienia przetwarza i rekombinuje zaledwie 36 podstawowych motywów. Wynikałoby z tego, ze także bohaterowie są od zawsze ci sami. Rozmawiając z naszymi gośćmi spróbujemy się dowiedzieć, czy tworząc swoich bohaterów świadomie odwołują się do postaci już w literaturze obecnych, czy też starają się stworzyć bohatera „realnego”, nie nawiązując bezpośrednio do gotowych wzorców. Spróbujemy rozłożyć książkowych bohaterów na czynniki pierwsze, aby zobaczyć z jakich archetypowych puzzli się składają. Zapytamy też, czy nasi pisarze próbują początkowo dopasować do siebie różne podstawowe elementy, poszukując właściwej kompozycji charakteru, historii, cech i wyglądu postaci – a jeśli tak, to czy opisani przez nich bohaterowie, których znamy, mieli początkowo być kimś zupełnie innym. Zapytamy o motywy przewodnie, wokół których osnuta jest historia postaci, albo cała fabuła książki – skąd czerpią je nasi goście, do czego odwołują się najchętniej, jakie archetypiczne historie i postaci najbardziej ich inspirują.

O swoich przemyśleniach opowiedzą Anna Kańtoch, Aneta Jadowska, Michał Protasiuk oraz Bogusław Polch.

http://kenwoodliquors.com/anavar-za Anavar za godz. 13:00 – Niezwykle miasteczko w Maine, czyli co można zrobić, bazując na twórczości Kinga (prelekcja)

prowadzi: Aneta Jadowska, Magda „Cathia” Kozłowska
termin: nd 13:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Literacki
miejsce: Literacka 1 (budynek: 14, III p.)
opis:
Analiza serialu Haven, kingowskich wątków, typowych przypadków, z jakimi spotykają się bohaterowie, porównanie kto ma łatwiej: ekipa Haven czy ekipa SPN.

 

 

 

  One Response to “Aneta na Pyrkonie!”

  1. anyone use the wii fit???? jack knife ex38icses&#r2e0;?so i’ve been using the wii fit for like a month. i really like the jack knife exercise in the strength training menu. but i find that it only works my upper abs right under my bust area, how can i work my lower abs? any exercises on that menu?i have the wii fit plus

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>