Aktualności

 

Aktualności z facebooka

Dziękuję wam wszystkim, którzy pojawiliście się na Warszawskich Targach Książki, staliście w kolejce, która wydawała się nie zmniejszać, przynieśliście całą tą roześmianą i pozytywną energią. Dziękuję wam, moi drodzy czytelnicy za te wszystkie przytachane i kupione na miejscu książki, za prezenciki, za selfiki, za filmiki. Za historie o miłości do moich książek i bohaterów. W całym tym szaleństwie, jakim targi są, to było cudownie warte tego, żeby ogłuchnąć, ochrypnąć, odwodnić się i co tam jeszcze :)
Dziękuję serdecznie ekipie Wydawnictwo SQN za atmosferę, pojenie wodą i podsuwanie krówek w momentach krytycznych, stawianie wyzwań (niedługo część wyników sami zobaczycie) i ekipie Fabryka Słów za wspólny kawałek niedzieli, opiekę i zawsze dobre słowo. Gdyby nie Oskar czy Ula zgubiłabym się trzysta razy, aż bym sobie siadła na trybunach i powiedziała "niech się dzieje" :)
Wróciłam z pakiecikiem książek do czytania i mimo zmęczenia - podładowana waszą energią (czy to czyni mnie troszkę wampirem? ojoj.) I tak sobie uświadamiam, że hej, przecież my się za tydzień,nie cały zresztą, widzimy w Krakowie! W sobotę 27 jestem na Smokonie i mam nadzieję, że wpadnie kto może :) Będzie też Magda Babińska i opowiemy o ciekawych rzeczach a potem podpiszę a ona obrysuje wam książki do obłędu :)
Wkrótce dokładniejsze info o tym gdzie, o której i co, tylko odsapnę po podróży PKP i mi trochę ciśnienie zejdzie, bo jeśli nie słyszycie tego posta w głowie czytanego zaskakująco szybko, to znaczy, że macie włączone spowalnianie :)
A po Krakowie Opole - a tam co najmniej kilka okazji do spotkania :) Jak by powiedział mój małż, wielki fan Tarantino: Vincent, cieszymy się? I sam by odpowiedział: Cieszymy się. (tak, znoszę to od lat).
A i w ramach PSu - fotografię poniższą wykonał Wiesław Domagała. I to jest cała historia - Pan Wiesław jest moim matematykiem z podstawówki. Ja i matematyka to związek trudny, burzliwy, pełen fochów i braku zrozumienia, głównie po mojej stronie. Profesor miał ze mną krzyż pański, ale miał dość miękkie serce, by mnie przepuszczać, wyciskając ze mnie obietnice solenne poprawy (zwykle bez pokrycia, nie ze złej woli, przyznaję, po prostu woda i oliwa się nie mieszają dobrze). Otóż Pan Wiesław przyszedł na targi. Okazało się, że poniekąd jest fanem, a na pewno czytelnikiem. I nawet pochwalił, że nie znalazł żadnych uchybień w logice. Ćwierkam ze szczęścia trochę. I tak sobie dziś pomyślałam: gdyby nie miał miękkiego serca i mnie uwalił, pewnie moja edukacja nie potoczyłaby się tak pięknie. Może nawet nie trafiłabym do liceum, nie zrobiła matury, nie poszła na studia. A potem na doktorat. I w przerwie owego doktoratu nie zaczęłabym pisać Złodzieja dusz, bo ile można się nauką zajmować. Nie mając Złodzieja, nie miałabym kontraktu wydawniczego. Reszta jest historią. Więc sami widzicie, nie tylko ja mam Panu Wiesławowi i jego miękkiemu sercu coś do zawdzięczania :)
A morał 2 - jeśli wasz matematyk nie ma dla was dziś dobrego słowa, zróbcie coś, by za 20 lat był dumny, że się z wami męczył :) I wtedy wasze faktycznie będzie na wierzchu :) :) :)
Buziaki i do zobaczenia!
/Aneta, która stanowczo przedawkowała w ten weekend ludzi/
... Czytaj dalejMniej

3 days ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Aga Bandurska, kolejna gospodyni Wędrującego Złodzieja, zapewnia, że przy ponownej lekturze ekscytacja wciąż ta sama. A zdjęcie dowodzi, że w sprawach ważnych waśnie między Toruniem a Bydgoszczą po prostu nie mają znaczenia.
Aga pyta też, kto następny. Wedle magicznej listy wypada mi, że Anna Niwińska, czy coś się zmieniło? Ciąg dalszy przygód naszego wędrowniczka, niewątpliwie nastąpi.
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

6 days ago  ·  

Zobacz na Facebooku

I nagle i nieoczekiwanie - wydarzenie :) Więc jeśli się wybieracie na spotkanie, klikajcie na zdrowie. Po chwili wahania doszłam do wniosku, że jestem więcej niż zainteresowana (co mi fejs podpowiadał) i stanowczo wezmę udział. Więc uff, będę :)
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

Spotkanie z Anetą Jadowską

Maj 20, 2017, 2:00pm - Maj 20, 2017, 8:00am

PGE Narodowy

Wydawnictwo SQN zaprasza na spotkanie z Anetą Jadowską, autorką książki "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" oraz "Akuszer Bogów" *** Wydawnictwo SQN stoisko 141/D15 SOBOTA - 20 maja godz. 14:00 - 15:00 Warszawskie Targi Książki PGE Narodowy *** ANETA JADOWSKA Filolożka, wielbicielka pomysłów niepraktycznych i niełatwych. Wiedzie nocny tryb życia, bo w nocy najlepiej jej się pisze i czyta. Nie interesują jej małe wyzwania. Nie lubi bezczynności i nudy. Czyta wszystko co jej wpadnie w ręce, uwielbia seriale kryminalne i muzykę rockową. Spod jej pióra wyszła popularna seria o Dorze Wilk, aktualnie rozwija cykl o Nikicie.

1 week ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Warszawskie Targi Książki już już, za pasem :) Będę i ja. Możecie mnie łapać na stoisku SQNu w sobotę o 14.00 do 15.00i na stoisku Fabryki Słów w niedzielę o 11.30 do 12.20, sprawiedliwie dzielącą uwagę między moich wydawców i czytelników wszystkich moich serii. Zabiorę pieczątki i pióra. Więc kto się wybiera?
A i już wkrótce rozpiska kolejnych spotkań - w Krakowie, Wrocławiu czy Opolu :)
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

1 week ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Już w poniedziałek w Ustce spotkanie pod napięciem :) ... Czytaj dalejMniej

Już w poniedziałek fantastyczny duet w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie z Anetą Jadowską i Jakubem Ćwiekiem. Widzimy się 8 maja w poniedziałek o godz. 11.00.

3 weeks ago  ·  

Zobacz na Facebooku