Aktualności

 

Aktualności z facebooka

Nasz wędrujący Złodziej dusz dotarł do Karoliny Rybczyńskiej w Pruszkowie pod Warszawą i od razu poczuł się jak w domu.
Karolina stanowczo nie jest złodziejową debiutantką, to trzeci raz i wciąż z niesłabnącym entuzjazmem. <3 dla Karoliny i życzę miłej lektury. Kolejny raz.
To kto następny? (znów zapomniałam, że miałam listę zrobić)
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

19 hours ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Wiecie, że jestem nieogarem i nie ogarniam, bo deadline, kończę Szamańskie tango, kłócę się z Sępem (dupek) i halucynację z Witkacym. Ale koleżanka Kisiel rację ma i przypominam, że tylko do końca kwietnia można zgłaszać swoje kandydatury do Zajdla.
Żeby nie było, jest na kogo głosować - i nie mówię wam tego w oczekiwaniu, że będziecie głosować na mnie (zupełnie nie czuję się narodowym i konkursowym typem, a doświadczenie wskazuje, że za każdym razem jak mi dają nagrodę muszę założyć sukienkę, więc wolę nie), ale jest sporo fajnych książek w tym roku, w tym kilka moich drogich koleżanek z drużyny Fantastic Women Writers of Poland więc macie w czym wybierać :) I w sumie fajnie, kiedy wasz głos jest słyszalny choćby w ten sposób. W oryginalnym poście Marty wszystkie linki wrzucę je też pewnie w komentarz, żeby były widoczne.
I bawcie się dobrze - choćby dlatego, ze jeśli czegoś z ze zdjęcia nie czytaliście, to warto :)
A ja wracam do Zaświatów. Już prawie koniec!
Buziaki
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

Pamiętacie? Jeszcze tylko przez parę dni możecie wskazywać, kto Waszym zdaniem powinien zostać nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. A dla niezdecydowanych, na kogo głosować w kategorii powieść, mała ściąga ;) Formularz znajdziecie na stronie: zajdel.art.pl/nominacje/zajdel.php Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla Fantastic Women Writers of Poland, czyli Aneta Jadowska (oficjalny fanpage) i Notkostrony - Aleksandra Janusz, a do kompletu zaprzyjaźniony przedstawiciel fantastycznego Wrocławia, czyli Krzysztof Piskorski - strona autorska

1 day ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Wieści z frontu Wędrującej Książki. Nasz Złodziej dusz dotarł do Poznania, ale ponieważ przesyłka polecona nie została odebrana, powędrował z powrotem pod Lublin. Dlatego bardzo ładnie proszę, by osoby, które chcą brać udział w zabawie odbierały przesyłki - polecony jest dla bezpieczeństwa książki, nie dla utrudniania wam życia :)
A ponieważ poznańska Kasia walkowerem oddała swoją pozycję na trasie... Przyzywam Karolina Rybczyńska To tobie, wedle pierwotnej listy przypada miejsce w kolejce. Jeśli oczywiście nie zmieniłaś zdania. Daj znać w komentarzu.
龍騎安妮 czy możesz się skontaktować z Karoliną, jeśli wciąż zaklepuje, by podała ci adres wysyłki? Może tym razem się uda.
I oczywiście kto chce by do niego zawędrował Złodziej - niechaj uniesie łapkę w komentarzach.

To tyle, wracam do Zaświatów, Witkacy jest w takim stanie, że nie mogę go tam zostawiać samego na zbyt długo.
/Aneta/
... Czytaj dalejMniej

2 weeks ago  ·  

Zobacz na Facebooku

Prawie przegapiłam IDŻ (Internetowy Dzień Życzliwości), a przecież jako Pollyanna Internetów zawsze będę pro-życzliwość. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że im bliżej deadlinu tym bardziej warczącą kulką frustracji jestem (i tym bardziej kulką, ale to insza inszość). Więc żeby nie było, że nie daję wam nic miłego - najmilsza rzecz, jaką znalazłam dziś w sieci - wyświetliła mi się dzięki ścianom kilku osób i stanowczo jest czymś, co warto posłać w świat. Niektórzy widzą w tym filmiku film biograficzny - "Benedict Cumberbatch - the early years", inni najsłodsze stworzonko świata, które jest napędzane ogonkiem i podnosi cukier w niebezpieczne rejony hiperglikemii. Ja jestem częścią łączącą oba zbiory :D
Proszę, nic słodszego już dziś nie zobaczycie :)
I miłej reszty weekendu, bądźcie dla siebie życzliwi, a ja wracam do Kurczaczka i Witkaca, bo panie dzieju, kłopoty z tych poważnych ich dopadły.
/Aneta/
www.facebook.com/GoAnimalsOfficial/videos/1411051032310581/?autoplay_reason=all_page_organic_allo...
... Czytaj dalejMniej

This baby otter steal our heart. 😍❤ Credit: Cartel the otter Follow our IG: www.instagram.com/go_animals_official

1 month ago  ·  

Zobacz na Facebooku