Oficjalna Sesja

 


„Aneta w obiektywie Przemysława Bednarczyka.”

From Aneta Jadowska, posted by Aneta Jadowska (oficjalny fanpage) on 1/10/2013 (13 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  8 Responses to “Oficjalna Sesja”

  1. wszędzie wyglądasz pięknie Jado, ale moim faworytem jest zdjęcie drugie :)

  2. Pani Aneto, na wszystkich możliwych bogów i magiczne stworzenia, proszę poprosić kogoś kto wie jak posługiwać się bronią, aby pokazał Pani jak powinno się trzymać pistolet. Aktualne zdjęcia, zamiast poczucia profesjonalizmu, wywołują co najwyżej pobłażliwy uśmiech. A palec na spuście nasuwa jedno skojarzenie – kolejny hollywoodzki strzelec. Proszę obejrzeć zdjęcia Pani koleżanki po fachu – Magdaleny Kozak. U niej wszystko jest prawidłowo.

  3. Ostatni raz wypowiadam się w tej kwestii a potem po prostu przemilczę, bo szkoda strzępić języka. Zdjęcia są jakie są. Nie będą zdejmowane, nie będą zmieniane, choćbyście mieli czkawki dostać. Nie interesuje mnie jakie macie skojarzenia ani co sądzicie o palcu na spuście. Naprawdę mam to gdzieś. Lubię te zdjęcia i dobrze się bawiłam na sesji. A to, że jeden z drugim chce brylować jako ekspert, mam również w poważaniu. Z całym szacunkiem dla Magdy Kozak,niech ona trzyma broń jak chce, ja będę robiła to jak chcę. Ona jest zawodowym wojskowym, ja pisarzem z hobby. Przeszłam trening z bronią. Z pistoletem ASG, a ten jest na zdjęciu, mam kontakt na co dzień. I jeśli zechcę pozować z palcem w lufie a drugim w nosie, będę to robić. Bo tak. Nie chce mi się czytać wywodów o BHP, bo w żaden sposób nie było ona pogwałcona, o środkach bezpieczeństwa powziętych podczas sesji tez już mówiłam i powtarzać się nie będę. Sama wszystko sprawdziłam, bo o moje i fotografa bezpieczeństwo chodziło. Chodziło też nam obojgu o konkretny efekt, z którego, tak się składa, oboje jesteśmy zadowoleni. Więc darujcie sobie pouczenia. Idźcie chłopcy na forum strzeleckie, na forum ASG, na forum miłośników militariów, tam gdzie takie rzeczy mają znaczenie. Tu nie mają. Tu znaczenie mają książki. Jeśli ktoś tego nie rozumie, trudno. Doprawdy jestem cierpliwą kobietą, ale Swonco, byłeś kolejną osobą w kolejce po nadgorliwcach spamujących mi ścianę na FP czy piszących mi maile z pouczeniami. Więc zachowaj sobie pobłażliwy uśmiech, ja zachowam sobie palce gdzie tylko mam ochotę. I to ostatecznie kończy temat. Następna osoba może pisać na Berdyczów.

  4. Ależ Pani Aneto, ma Pani absolutną rację. Ma Pani prawo trzymać palec na spuście, czy gdziekolwiek indziej. Na własnej stronie i w dowolnie wybranym innym miejscu ma Pani prawo wyglądać jak dyletant. Oczywiście licząc się z tym, że zostanie to zauważone i skomentowane.

  5. Podziwiam. Trzeba mieć jaja większe od mózgu żeby komentować sposób trzymania broni kiedy się stoi po niewłaściwej stronie lufy…
    Wyobraziłem sobie taką scenkę w siódmej części wiedźmologii i serce wypełniło mi się rechotem. 66

  6. Mnie podobają się te zdjęcia,a najbardziej drugie i ostatnie.Piekna fryzura i śliczny uśmiech. Pewnie nie jestem zbyt obiektywny , bo mam słabość do rudych i uzbrojonych.