Spotkanie z Anetą Jadowską

Serdecznie zapraszamy fanów twórczości Anety na spotkanie autorskie, które odbędzie się 10 maja o godzinie 13:00 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu, przy ulicy casino en ligne Gagarina 13; sala nr 10.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Ant
Ant
12 lat temu

Szanowna Pani Doktor, Uprzejmie donoszę, iż testowy wpis blogowy działa i technicznie jest bez zarzutu. Ów blog pozwolił mi także na odnalezienie jakiegoś śladu Pani egzystencji w internetach, co, mimo mojego niebywałego doświadczenia w wynajdywaniu haków na niedoszłych chłopaków najlepszej przyjaciółki było trudne. Oczywiście jak rasowy cep nie pogooglałam „oficjalny blog Anety Jadowskiej” tylko już chciałam kluczyć po naszych klasach i odnajdywać adekwatne roczniki polonistów. Nie, nie jestem stalkerem (ehe, każdy tak mówi…). Piszę z ramienia Kółka Czarownic Miejskich bez przewodnictwa (ANARCHIA!!!!!11111oneoneone), które oczarowane (węszę spisek) Pani twórczością, a szczególnie Mironem (tu z dezaprobatą przewracam oczami, bo ileż się można… Czytaj więcej »

Jada
Jada
Editor
Reply to  Ant
12 lat temu

Błagam, tylko nie Pani i nie po doktorze 😉 Wystarczy po imieniu, a że to 1 komentarz to oficjalnie ogłaszam to zasadą obowiązującą, a słowo moje jest tu prawem (ok, poniosło mnie, ale naprawdę mam moc ogłosić to prawem) Jesteś najwyraźniej diabolicznym nasieniem, bo znalazłaś tą stronę zanim faktycznie miała premierę, bo wciąż nad nią pracujemy (w większości Karolina pracuje a ja staram się nie przeszkadzać, ale niech będzie, że obie pracujemy). Usługi twe i koła twego jako Groupies przyjmuję, a co, kariera rockowa mnie minęła, więc chociaż groupies się dorobię. Z przyjemnością zapraszam na spotkanie autorskie 10 maja w… Czytaj więcej »

Leah
Leah
12 lat temu

Zgłasza się część druga Kółka Czarownic Miejskich! Miło było Cię zobaczyć wreszcie, Aneto. (A może powinnam powiedzieć „Michale”? W końcu słowo Twoje jest prawem.) Zastanawiałam się, jak wygląda kobieta, która zabrała mnie światu na dwa dni 😛 Muszę powiedzieć, że od kiedy dorwałam w swoje ręce „Złodzieja…”, nie mogę przestać o nich myśleć – to znaczy, o Dorze, Mironie i Joshui. I w ogóle całym tym wesołym stadku. Miron bardzo przypomina mi głównego bohatera mojego „opowiadania”. Który również jest diabłem, nota bene… Chciałam Ci też podziękować – Twoja książka pokazała mi, że nie tylko ja mam takie poczucie humoru, a… Czytaj więcej »

Jada
Jada
Editor
Reply to  Leah
12 lat temu

Aneta wystarczy, Michał mógłby nie zrozumieć żartu, bywa nieco… sztywny
Rzucanie bielizną faktycznie sobie odpuśćmy, szkoda marnować dobre koronki 😉 Poza tym w bibliotece nie wypada. Cieszę się, że będziecie.
Gdy strona ruszy, możemy zrobić małe wyzwanie – na zdjęcia miejsc, które pojawiły się w książce, ha, niech Torunianie mają małą przewagę nad resztą świata, a co! Więc na wędrówki zabierzcie aparat, przyda się dokumentacja.
Ogromnie mi miło, że tak ci się Złodziej spodobał i ukradł trochę czasu, tak właśnie kradnie duszyczki, po kawałeczku.
Status Wannabe Sukkub fascynujący, może pomyśl nad autobiografią ze szkolenia? To mógłby być hit.