Thorn na Facebooku!

Zrobiłam to, do jasnej cholery, straciłam niewinność z Facebookiem, okropność. FB jest jak wścibska sąsiadka, wirtualna wersja babci poduszkowej z parapetu (czy wy dziewczęta i chłopcy znacie ten cud natury, jakim jest babcia poduszkowa???), wszystko chce wiedzieć, a na dodatek łudzi się, że wszystko wie. Podetknął mi na dzień dobry kilkadziesiąt twarzy, które powinnam znać. Nie znam. Zero trafień! I jest opcja: „chcesz zobaczyć więcej?”. Dlaczego nie ma guzika „czy chcesz zobaczyć mniej?” I guzików komentujących: „nie lubię”, „zwisa mi to” i „facepalm”?

Ale żeby nie było, że narzekam tylko, jedna rzecz, która mnie szczerze zachwyciła: wybieram miejsce zamieszkania i oczom swoim nie wierzę: Thorn/Toruń Poland 😉 No proszę, więc FB nawet do Thornu próbuje docierać?

A może nawet już dotarł, może Katarzyna jest moderatorką profilu Starszyzny, a Gardiasz zasypuje wszystkich złośliwymi komentarzami „umrzesz, już mam dla ciebie przytulny pokoik”, a Leon wielkimi jak bochny chleba dłońmi usiłuje zaktualizować stronę Szatańskiego i usunąć rozbierane zdjęcia, jakie za jego plecami wrzuciła jego żona, Braga. Wyobrażam sobie fanpejdże piekła (Aneta kliknęła „Lubię to!”, podobnie większość ludzkości) i nieba (same martwe, nomen omen, dusze).  Lucyfer dodał cię do swoich znajomych, Gabriel odrzucił zaproszenie, Roman wysyła zaczepkę…. ech, nie, jednak niech chociaż Thorn będzie wolny od Facebooka. Zamiast na walla można wyskoczyć do Szatańskiego, wypić zielony napój alkoholowy i powiedzieć komu trzeba „lubię cię stary, nie wiem za co, ale lubię”. Bez naciskania guzika.

Nazwa myląca – niby książka casino online w tytule, a głównie obrazki 😉

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Kometa
Kometa
Admin
11 lat temu

„czy wy dziewczęta i chłopcy znacie ten cud natury, jakim jest babcia poduszkowa???”
Czepiasz się, ja na to mówię darmowy monitoring xD
A przycisku „nie lubię tego” i „mam to w dupie” nie tylko tobie brakuje 🙂

Oksa
Oksa
11 lat temu

No to żem się uśmiała hehehe no jak możesz nie lubić twarzościany??
Ja tracąc z nią niewinność – raptem parę miesięcy temu – włączyłam i oczom nie wierzyłam. Gdzie tu wejść, żeby stąd wyjść?! Pytań do profilu ze 100, znajomych to się okazuję, że mam tam już ze 300 i to jakieś piąte wody po kądzieli przez kogoś tam zaznajomione. Dżizes, ratunku.
Rzecz jednak przydatna, ot, choćby do zastraszania wydawnictwa metaforycznymi widłami 🙂
Heheh też bym kliknęła „lubię jak cholera!” na takie rozbierane zdjęcia XD

hlukaszuk
hlukaszuk
11 lat temu

Najlepsze z tego jest to, że nie znam nikogo kto z chęcią założył konto. Każdego coś zmusiło. Powiedzmy, że sytuacja życiowa …hehe.

Kometa
Kometa
Admin
11 lat temu

Wy się śmiejecie, a znane są już przypadki, że kogoś do pracy nie przyjęli bo nie miał konta na FB i pracodawca nie mógłby go szpiegować xD

Blair
Blair
11 lat temu

Hue hue hue XD
Mi też przydałby się przycisk „facepalm”. Podobnie jak co niektórzy, założyłam konto kilka miesięcy temu, bardziej z musu niż „chcenia” 😛
Wiecie jak to się teraz mówi?
„Nie masz Facebooka? To nie żyjesz”

Jarka
Jarka
11 lat temu

Oficjalnie również jestem za przyciskiem „facepalm” xD a oprócz niego jeszcze by się przydał: „like I care” XD Czasami te tony zdjęć innych ludzi to już mi tak wall zaspamują, że nie wiem w końcu czy u siebie na profilu jestem czy na jakimś zlocie klasowym….
No ale niestety tak jest. Jak już ktoś współcześnie twarzoksiążki nie ma to już ludzie nie widzą innej opcji, jak takiego znajomego o czymkolwiek poinformować.. xD

Aslan
Aslan
Reply to  Jarka
7 lat temu

Well done to think of sotmiheng like that