Konkurs! Wygraj Złodzieja Dusz z autografem!

 KONKURS PRZEDŁUŻONY DO 22.07.2012

 Uwaga, uwaga, oto pierwszy konkurs (fotograficzny!) na Thornie – „Magia w Twoim Mieście„. Do zgarnięcia prawdziwe rarytasy dla fanów Anety:  dla trzech pierwszych miejsc Złodziej Dusz ze specjalną dedykacją od autorki, a dla pierwszego miejsca na podium dodatkowo czeka czytelniczy gadżet-niespodzianka, własnoręcznie wykonany przez Anetę 🙂 No to jak? Zaczynamy? 😀

Pozornie magia istnieje tylko na kartach książek fantastycznych. Ale wystarczy się rozejrzeć, by dostrzec, że pod powłoczką  racjonalnego świata drzemie coś niezwykłego. Nie potrzebujesz specjalnego zaklęcia, bramy czy portalu, by dostrzec alternatywne oblicze swojego miasta, wystarczy, że szeroko otworzysz oczy i uwiecznisz na zdjęciu najprawdziwszą magię. Torunianie mają doskonałą okazję, by odnaleźć ślady Thornu, miejsca opisane bezpośrednio w „Złodzieju dusz”, albo inne, byle przesycone magią. Mieszkańcy pozostałych miast mogą udowodnić, że ich miasta też mają więcej niż jedno oblicze. Wszelkie niezwykłości i niesamowitości mile widziane, wszystko, co wykracza poza zwyczajne i nudne nosi w sobie magię. Dajcie się ponieść wyobraźni, a wasze otoczenie zawsze już będzie trochę inne, w dobry sposób.

Zalecamy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU,

gdyż złamanie lub niedopełnienie jego warunków dyskwalifikuje  pracę.

 

Magia w Twoim Mieście to konkurs fotograficzny. Zdjęcia mają przedstawiać dowolne miejsce, w dowolnym mieście na terenie Polski (lub w jego bliskim sąsiedztwie), którego tematem przewodnim będzie coś niezwykłego, na co dzień niespotykanego w danym miejscu. Chodzi o uchwycenie magicznej atmosfery i niezwykłości, kryjących się w zwykłych miejscach. Im więcej będzie się działo na fotografii, tym lepiej.

Wymagane jest aby na zdjęciu pojawiła się jakakolwiek książka wydawnictwa Fabryka Słów lub przedmiot z wyraźnie widocznym napisem „Gavran” lub „Thorn” (może być to kartka papieru, lub cokolwiek innego na co da się nanieść napis). Ani książka ani napis nie mogą być dodane do zdjęcia cyfrowo, poprzez fotomontaż. Zdjęcie nie spełniające tych kryteriów zostanie zdyskwalifikowane z konkursu. Zarówno książka jak i napis mają służyć potwierdzeniu, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby konkursu i nie zostało ściągnięte z sieci.

 Prace w formacie JPG lub PNG o wymiarach minimum 1200×1600 pikseli i w plikach nie przekraczających 3MB należy nadsyłać na adres [email protected] w formie załączników do listu elektronicznego.  W tytule maila należy wpisać: >>Konkurs fotograficzny „Magia w Twoim Mieście”<<. W treści wiadomości należy podać: tytuł pracy oraz krótki komentarz do niej (dwa-trzy zdania, w tym zaznaczyć co przedstawia / w jakim miejscu była zrobiona), imię i nazwisko (oraz pseudonim, jeśli autor nie wyraża zgody na publikację swojego nazwiska w sieci; a także imię osoby dla której ma być dedykacja od autorki), adres autora, telefon kontaktowy, oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Ja, [tu imię i nazwisko] oświadczam, że wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów konkursu „Magia w Twoim Mieście” i tylko na cele w/w konkursu (zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam także, że jestem autorem nadesłanej pracy i posiadam do niej prawa autorskie.

Prace można nadsyłać od 18.06.2012 do 22.07.2012.

Zalecamy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU,

gdyż złamanie lub niedopełnienie jego warunków dyskwalifikuje  pracę.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Jada
Jada
Editor
11 lat temu

Torunianie i Torunianki, aparaty w dłoń! Nepotyzmu nie będzie, ale mamy przewagę, mieszkając w najbardziej magicznym mieście w kraju! 😉

Konstancja
Konstancja
Reply to  Kometa
11 lat temu

Tak, tak… Poznań i okolice! Czas okazanie Polsce naszej Magii ! 😀

Czarownica
Czarownica
11 lat temu

A bez konkursu też można liczyć na autograf. Jedną książkę już mam, jak wyjdzie druga – też ją muszę mieć – nieważne jaikim sposobem, a z autografem fajniej by było.

Jada
Jada
Editor
11 lat temu

Konstancja, BRAWO, z przyjemnością zobaczę magię Poznania – słabo znam to miasto i chętnie to zmienię 😉
Czarownico, damy radę, nie posuwaj się do ostateczności 😉 Zobaczymy się na Coperniconie?

Jada
Jada
Editor
Reply to  Kometa
11 lat temu

Już zaczynam ćwiczyć zawijaski plus rysunki 😉

Blair
Blair
11 lat temu

Buuuu! A mnie nie będzie .

Blair
Blair
Reply to  Blair
11 lat temu

(idzie do kącika popłakać)

Jada
Jada
Editor
11 lat temu

Blair, mam nadzieję, że jednak coś się odmieni i przyjedziesz na Copernicon – taka okazja jakiś czas się nie powtórzy 😉 A jeśli nie, na pociechę ten autograf fantazyjny jakoś się uskuteczni – ha, jak tam twoje oko do fotografii??? 😉

trackback
Konkurs fotograficzny „Magia w Twoim mieście”. » Gavran
11 lat temu

[…] który wykona własnoręcznie 🙂 Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne na  >>Thornie<< […]

trackback
Fahrenheit: Magia w twoim mieście – konkurs fotograficzny
9 lat temu

[…] Szczegóły oraz link do regulaminu. […]