Gdzie poniosło Złodzieja dusz?

Może już widzieliście fantastyczne zdjęcie Złodzieja dusz na tle panoramy Hongkongu, jeśli nie rzućcie okiem:

Fotka sprawiła mi mnóstwo radości, za co serdecznie dziękuję Weronice. I przypomniała mi jeden z najsłodszych filmów ostatnich lat – Amelię. Kto oglądał, wie o czym piszę, kto nie widział – wyjaśniam: zdjęcie skojarzyło mi się z żartem, jaki Amelia zrobiła tacie, który dostawał zdjęcia swojego krasnala ogrodowego z różnych zakątków świata:

I pomyślałam sobie: hej, to może być fajna zabawa! Może zdjęcie Złodzieja w Hong Kongu mogłoby otworzyć galerię prezentującą miejsca, do których Złodziej (a później i dalsze tomy) zawędrował? Ale to już zadanie dla was.

Bardzo ładnie proszę o zdjęcia waszego autorstwa, prezentujące Złodzieja dusz w miejscach, w których z wami bywał/jest. Nie muszą być to miejsca równie podniecające i egzotyczne jak Hongkong. Pokażcie mi charakterystyczne miejsce waszego miasta, widok z okna, miejsce dla was szczególne, byle ze Złodziejem wkomponowanym w zdjęcie. Zdjęcie może przedstawiać was czytających, lub możecie się schować po drugiej stronie aparatu – pełna swoboda artystyczna. Komórką, aparatem cyfrowym czy starą lustrzanką, jak wam wygodnie. To nie konkurs, więc prace nie będą oceniane ani nagradzane, po prostu będziecie częścią wspaniałego albumu czytaczy Złodziejowych 😉

Możecie zdjęcie wrzucić od razu na walla fanpejdżowego albo wysłać mi na maila ([email protected]), koniecznie z krótkim chociaż objaśnieniem gdzie zdjęcie zrobiono i co przedstawia.
Album rzecz jasna nie powstanie, bez waszej woli, więc mogę tylko zakrzyknąć: pomożecie?! I liczyć, że gromko odkrzykniecie „pomożemy” i popłyną do nas zdjęcia 😉

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Milena
Milena
11 lat temu

Świetna inicjatywa. Nie mam w okolicy Hongkongu a i na razie walczę z przeziębieniem, ale SOON~!

Kometa
Kometa
Admin
Reply to  Milena
11 lat temu

Zatem czekamy! 😀