Radosne odliczanie do premiery "Wilka w owczej skórze"!

Coraz bliżej, coraz bliżej… Wszyscy czekamy do 4 stycznia 2013 na premierę „Bogowie muszą być szaleni”, ale ale, w międzyczasie pojawi się jeszcze jeden pyszny (mam nadzieję) smakołyk dla fanów Heksalogii o Dorze Wilk! Już niedługo, zakładam, że w ciągu tygodnia, powinien być dostępny dla was ebook „Wilk w owczej skórze”!
Ebook, który jest łącznikiem między „Złodziejem dusz” a „Bogowie muszą być szaleni”.
Ebook, który jest cudownym wynikiem współpracy ludzi dobrej woli, którzy podarowali nam swój czas, umiejętności i wiedzę. Lista jest długa i niedługo doczeka się osobnego wpisu dziękczynnego…
Wczoraj oficjalnie skończyłyśmy z Kometą pracę nad samą zawartością ebooka . Teraz rzecz w rękach Asi Krasnodębskiej, która wykonuje PDF oraz Ausira, który przekonwertuje nam doca na epuba i mobi.
Wielka chwila coraz bliżej!
Mogę tylko zdradzić, że oprócz wspaniałej okładki z ilustracją Anne, w ebooku znajduje się 7 oryginalnych ilustracji autorstwa Komety. Tekst po składzie Asi (do formatu zbliżonego do formatu Złodzieja) ma 73 strony, czyli dość, by się rozczytać i wciągnąć w świat Dory Wilk w oczekiwaniu na „Bogowie muszą być szaleni”.
Jestem dziko podekscytowana, bo to nasz pierwszy, wypieszczony ebooczek – jeśli rzecz się spotka z dobrym odzewem… są kolejne pomysły do zrealizowania (ale o tym sza, Kometa pada przeze mnie na pyszczek, nie je (!!!), nie śpi, tylko przerabia zdjęcia, ciskając wiązanki, gdy wysypie jej się program graficzny – tradycyjnie na ułamek chwili przed planowanym zapisaniem pliku…. )
Przypominam, że dochód z ebooka jeste przeznaczony na utrzymanie stron, serwerów i domen Gavrana i mojej stronki. Tekst będzie w późniejszym czasie (po nowym roku) dostępny w czytelni dla fanów, którzy nie zechcą wesprzeć akcji, ale nie będzie on w formie ebooka do ściągania. Nie wiem, czy wszystkie ilustracje będą udostępniane w czytelni, czy część zostanie słodką tajemnicą tych, którzy nabędą „Wilka w owczej skórze”…
Jak tam? Kto czeka na ebooczek? Kto przymierza się do odkrycia, już za mniej więcej tydzień (tak zakładam, choć nie jestem na bieżąco w kwestii strony i metod udostępniania), kto jest wilkiem w owczej skórze?

P.S. To nie jest oficjalna okładka, ale plakacik przygotowany przez nieocenioną Kometę.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Oksa
Oksa
11 lat temu

Ja! Ja czekam! I na pewno zakupię. I już się nie mogę doczekać, cudowna inicjatywa 🙂

Czarownica
Czarownica
11 lat temu

Ja nie czekam, ja przebieram nogami z niecierpliwości. Pieniądze już odłożyłam. Tylko żeby się termin na grudzień nie przesunął.

Harpia
Harpia
11 lat temu

Ebook…za tydzień…wow..:)

Konstancja
Konstancja
11 lat temu

Jeszcze dzisiaj rano zakupiłam ebooka na allegro. Nie zważając na sprawdzian z historii zaraz po lekcjach zabrałam się za czytanie 😀 Właśnie skończyłam i przez to jeszcze bardziej zaostrzył się mój apetyt na „Bogowie muszą być szaleni” !
Nie wiem czy mam w tej chwili kląć na wszystkich świetych i nie świętych za to, że jeszcze tak dużo czasu pozostało do stycznia, czy dziękować za to, że mogłam w oczekiwaniu zasmakować choćby tegoż opowiadania ( które swoją drogą jest rewelacyjne ! 😀 ) … ?

Konstancja
Konstancja
Reply to  Jada
11 lat temu

Jak to mówią „święta, święta… i po świętach” 😛
A w oczekiwaniu na Złodzieja Dusz 2.0 można zasięgnąć po raz kolejny po część 1.0 i 1.5
Mam pytanie.
Czy bedzie mozliwość spotkania Ciebie Jado na Pyrkonie? Copernikon był niestety dla mnie troche za daleko, ale Poznań to co innego 🙂

Konstancja
Konstancja
Reply to  Jada
11 lat temu

A te to już niemal na pamięć znam 😛 Nie tylko te związane z Heksalogią.
A to teraz bez dwóch zdań muszę się zjawić na Pyrkonie 😀