Oficjalna Sesja


„Aneta w obiektywie Przemysława Bednarczyka.”

From Aneta Jadowska, posted by Aneta Jadowska (oficjalny fanpage) on 1/10/2013 (13 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Harridan
Harridan
11 lat temu

wszędzie wyglądasz pięknie Jado, ale moim faworytem jest zdjęcie drugie 🙂

Swonco
Swonco
11 lat temu

Pani Aneto, na wszystkich możliwych bogów i magiczne stworzenia, proszę poprosić kogoś kto wie jak posługiwać się bronią, aby pokazał Pani jak powinno się trzymać pistolet. Aktualne zdjęcia, zamiast poczucia profesjonalizmu, wywołują co najwyżej pobłażliwy uśmiech. A palec na spuście nasuwa jedno skojarzenie – kolejny hollywoodzki strzelec. Proszę obejrzeć zdjęcia Pani koleżanki po fachu – Magdaleny Kozak. U niej wszystko jest prawidłowo.

Jada
Jada
Editor
11 lat temu

Ostatni raz wypowiadam się w tej kwestii a potem po prostu przemilczę, bo szkoda strzępić języka. Zdjęcia są jakie są. Nie będą zdejmowane, nie będą zmieniane, choćbyście mieli czkawki dostać. Nie interesuje mnie jakie macie skojarzenia ani co sądzicie o palcu na spuście. Naprawdę mam to gdzieś. Lubię te zdjęcia i dobrze się bawiłam na sesji. A to, że jeden z drugim chce brylować jako ekspert, mam również w poważaniu. Z całym szacunkiem dla Magdy Kozak,niech ona trzyma broń jak chce, ja będę robiła to jak chcę. Ona jest zawodowym wojskowym, ja pisarzem z hobby. Przeszłam trening z bronią. Z… Czytaj więcej »

Evingolis
Evingolis
11 lat temu

Ależ Pani Aneto, ma Pani absolutną rację. Ma Pani prawo trzymać palec na spuście, czy gdziekolwiek indziej. Na własnej stronie i w dowolnie wybranym innym miejscu ma Pani prawo wyglądać jak dyletant. Oczywiście licząc się z tym, że zostanie to zauważone i skomentowane.

vhnr
vhnr
10 lat temu

Podziwiam. Trzeba mieć jaja większe od mózgu żeby komentować sposób trzymania broni kiedy się stoi po niewłaściwej stronie lufy…
Wyobraziłem sobie taką scenkę w siódmej części wiedźmologii i serce wypełniło mi się rechotem. 66

Lapidus
Lapidus
10 lat temu

Mnie podobają się te zdjęcia,a najbardziej drugie i ostatnie.Piekna fryzura i śliczny uśmiech. Pewnie nie jestem zbyt obiektywny , bo mam słabość do rudych i uzbrojonych.

Jada
Jada
Editor
Reply to  Lapidus
10 lat temu

Mąż mój gratuluje ci dobrego gustu 😀

Lapidus
Lapidus
Reply to  Jada
10 lat temu

To ja gratuluję twojemu mężowi. Powinien grać w lotto , szczęściarz.